Na podstawie wieloletnich kontaktów z chińskimi i indyjskimi producentami chemikaliów oraz europejskimi oferujemy Państwu rozwiązania "syntezy na miarę"!

A&MC | Marketing ogólny i konsultacje (doradztwo)

Założyciel:
Jos" ma 40 lat międzynarodowego doświadczenia w zarządzaniu budżetem i zasobami ludzkimi, z 500 firmami z listy Fortune w kilku krajach europejskich:

Niderlandy: Koninklijke Scholten Honig & AVEBE BA (1971 - 1979) Veendam en Foxhol
Szwajcaria: Dow Chemical Co...., Upjohn Co... (1979-1985) St. Gallen i Zurych
Szwajcaria: Fluka Chemie-Sigma-Aldriche (CH: 1985-1995) (członek grupy Ciba Geigy/Hoffman La Roche) Buchs i Bazylea.
Niemcy: Neuss: St.Gobain - Engineering | Segment: D.A.CH, ÖL&GAS
                         Leverkusen i Krefeld: Bayer Chemie AG i Lanxess AG (1995-2004)


Od początku lat 80-tych do dziś działa w branży farmaceutycznej i chemii precyzyjnej, a także w dziedzinie "produktów procesu chemicznego" w przemyśle naftowym i gazowym, zwłaszcza w Niemczech, Austrii i Szwajcarii, na Bliskim Wschodzie, wybierając i sprawdzając przydatność potencjalnych agencji.
Między innymi dzięki jego doświadczeniu marketingowemu w zakresie wspierania średnich przedsiębiorstw w fazie rozruchu dla niemieckojęzycznego regionu + BeNeLux.

Od 2007 r. założył w Niemczech własną firmę konsultingową pod nazwą "A&MC" i doradza klientom z branży chemii pięknej i przemysłu farmaceutycznego z jego 40-letnim doświadczeniem międzynarodowym i jego siecią, szczególnie na kontynencie europejskim (*U*) i na Bliskim Wschodzie (przemysł naftowy i gazowy).

Cieszymy się na współpracę z Państwem, z produktami, do celów produkcyjnych lub naukowych.